Modere

Sdílejte:

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!
 PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

Modere: Přední firma v multi-level marketingovém průmyslu

Modere je globální, multi-level marketingová společnost, která se specializuje na výrobu a distribuci produktů pro zdraví, wellness a osobní péči. Tato společnost, známá svou silnou misí a hodnotami, je na trhu již více než 30 let a působí v 27 zemích po celém světě.

Hodnoty a filozofie Modere

Modere klade velký důraz na udržitelnost, transparentnost a bezpečnost. Jejich mantra „Live Clean“ odráží pevný závazek firmy poskytovat zdravé a bezpečné produkty pro zákazníky, aniž by ohrožovali zdraví naší planety. Firma je hrdá na své produkty, které jsou nejen vysoce kvalitní, ale také vyráběné s ohledem na životní prostředí.

Historie a vývoj firmy

Modere byla založena v roce 1987 a od té doby se vypracovala na jednoho z lídrů v oblasti multi-level marketingu. Původně známá jako Images and Attitude, firma prošla v roce 2013 rebrandingem a změnila své jméno na Modere. Společnost má hlavní sídlo v Americe, ale působí také v Evropě, Austrálii, Asii a Africe.

Portfolia produktů

Modere nabízí řadu produktů, které se zaměřují na zlepšení zdraví, wellness a krásy jejich zákazníků. To zahrnuje výživové doplňky, produkty pro osobní péči, domácí produkty a produkty pro péči o pleť. Všechny tyto produkty jsou navrženy tak, aby pomáhaly lidem žít čistější a zdravější život.

Kultura a komunita

Modere je známá svým silným důrazem na komunitu a kulturu. Společnost věří, že její síla spočívá v jejích lidech a že její úspěch je důsledkem jejich úsilí. Modere poskytuje svým distributůrům školení a nástroje, které jim pomáhají růst a být úspěšnými v obchodě. Také vytváří příležitosti pro komunitní angažovanost a oslavu úspěchů.

Výkonnost na trhu

Modere se může pochlubit solidními výsledky na trhu. Podle posledních zpráv společnost dosáhla v roce 2019 obratu přes 300 milionů dolarů. Modere je také známá svou inovační obchodní strategií, která se do značné míry opírá o sociální prodej prostřednictvím sociálních médií a digitální marketing.

Modere je tedy multi-level marketingová firma, která se zavázala k poskytování kvalitních, udržitelných a bezpečných produktů. Její silná komunita, pevné hodnoty a inovativní obchodní strategie ji činí jedním z předních hráčů v tomto průmyslu.

MLM SUMMIT ZDARMA
(už v Neděli od 17 do 23 hod)

Honem, brzy vysíláme! Zbývá:Sdílejte:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *