Teoma

Sdílejte:

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!
 PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

Teoma je přední multi-level marketingová (MLM) firma, která se specializuje na poskytování špičkových zdravotních a wellness produktů. Od svého založení v roce 2013 se firma rychle rozrostla a stala se jedním z nejoblíbenějších jmen v průmyslu MLM.

Podstata multi-level marketingu spočívá v prodeji produktů prostřednictvím síťových marketérů, kteří nejsou zaměstnanci firmy, ale nezávislými distributory. Tito distributoři získávají provize z prodeje produktů a také z příjmů jedinců, které sami do firmy přivedli.

Filozofie Teomy je založena na přesvědčení, že každý by měl mít příležitost žít plnohodnotný a zdravý život. Tato myšlenka je základem všeho, co Teoma dělá, a je to vidět v jejích produktech, podpůrných materiálech a přístupu k obchodování.

Teoma produkuje a distribuuje rozsáhlou řadu produktů, včetně doplňků stravy, zdravotnických přístrojů, kosmetiky a osobní péče. Všechny její produkty jsou vytvořeny s ohledem na zajištění optimálního zdraví a pohody, zatímco její obchodní model nabízí příležitosti pro finanční růst a nezávislost.

Firma se zaměřuje na řešení několika klíčových problémů, s nimiž se mnoho lidí potýká. Prvním z nich je zdraví a wellness. Produkty Teomy jsou navrženy tak, aby podporovaly celkové zdraví a pomáhaly lidem cítit se lépe. Druhým problémem, který Teoma řeší, je finanční zabezpečení. Její obchodní model MLM nabízí příležitost k výdělku a finanční svobodě.

Co se týče firemní kultury, Teoma klade velký důraz na týmovou práci, integritu a vzájemnou podporu. Firma vytváří silnou komunitu distributorů, která se vzájemně podporuje a sdílí své úspěchy.

Teoma je globální firma s působením v mnoha zemích po celém světě, včetně Spojených států, Kanady, Mexika a mnoha evropských zemích. Dokázala si vybudovat silnou pozici na trhu a za posledních pět let dosáhla impozantního růstu. V roce 2020 dosáhl její roční obrat výše 50 milionů dolarů.

Celkově vzato, Teoma je firma, která se od svého založení v roce 2013 rychle rozrostla a stala se jedním z nejvýznamnějších hráčů v oboru MLM. Její inovativní produkty, silná firemní kultura a závazek poskytovat příležitosti pro finanční růst a nezávislost ji odlišují od ostatních.

MLM SUMMIT ZDARMA
(už v Neděli od 17 do 23 hod)

Honem, brzy vysíláme! Zbývá:Sdílejte:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *