Ramissio

Sdílejte:

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!
 PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

Ramissio: Byla multi-level firma s globální působností

Ramissio byla úspěšná multi-level marketingová společnost, která byla na trhu již více než 10 let. Byla založena v roce 2010 a ačkoli má své kořeny v České republice, později působí i ve více zemích po Evropě.

Filozofie a hodnoty Ramissio

Hlavní filozofií Ramissio bylo věřit v sílu přírody a její schopnosti napomoci k lepšímu zdraví a životnímu stylu. Společnost se řídí hodnotami jako je transparentnost, kvalita a inovace. Ramissio věřilo, že jejich produkty mohly pomoci lidem vést zdravější a šťastnější život.

Produkty a služby

Ramissio byla známá především svými kvalitními potravinovými doplňky a zdravotními produkty. Nabízela škálu produktů, včetně doplňků stravy na bázi bylin, nápojů a kosmetiky. Produkty byly vyráběné s využitím nejmodernějších technologií a nejkvalitnějších surovin.

Řešení problémů

Produkty Ramissio byly navrženy tak, aby řešily různé zdravotní problémy, od podpory Imunitního systému, přes pomoc s trávením, až po podporu zdraví kůže a vlasů. Společnost také nabízela produkty pro zvýšení energetické hladiny a zlepšení celkového zdraví.

Kultura a komunita

Kultura Ramissio byla založena na vzájemné podpoře a sdílení úspěchů. Společnost nabízela svým distributorům škálu vzdělávacích a rozvojových možností. Komunita Ramissio byla velmi aktivní a byla tvořena lidmi, kteří se zajímají o zdraví a wellness a chtějí sdílet své zkušenosti a úspěchy s ostatními.

Výsledky na trhu

Během své existence si Ramissio vytvořilo celkem zajímavou pozici na trhu. Společnost dosahovala ročně obrat v řádech desítek, až stovky milionů korun a měla tisíce spokojených zákazníků napříč Evropou. Společnost se také mohla pochlubit oceněními za kvalitu svých produktů a inovativní přístup k byznysu.

Závěrem

Ramissio byla společnost, která se věnovala prodeji kvalitních produktů pro zdraví a wellness. Společnost se zaměřovala na to, aby její výrobky byly nejen účinné, ale také bezpečné a založené na přírodních surovinách.

Díky svému přístupu a kvalitě svých produktů si společnost vydobyla své místo na mezinárodním trhu a těšila se důvěře tisíců zákazníků po Evropě do doby, než majitel společnosti Vladimír Drozd z Havířova, provedl mnoho neuvážených změn vedoucích k rozpadu struktur.

To mělo tedy nakonec za následek kompletní rozpuštění MLM sítě a převod projektu na obyčejný e-shop.

MLM SUMMIT ZDARMA
(už v Neděli od 17 do 23 hod)

Honem, brzy vysíláme! Zbývá:Sdílejte:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *